Stant Hizmetleri

MSR Uluslararası Fuarcılık katılımcı firmalarına potansiyel müşteri odaklı çalışmaktadır.
 

Fuar Standı sektöründe yenilikçi ve tam kapsamlı çözümler sunan Msr Design, müşterilerinin sadece ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılamakla değil daha da ilerisini hedefleyerek süreklilik arz etmek amaç ve arzusu ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Alanında uzman tasarım kadromuz ile firmalarınızın marka değerlerini daha da ön plana çıkartacak şekilde çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Tecrübeli personelimiz ile sizlere fuar alanlarında kusursuz işçilik ve hizmet anlayışı ile firmanız adına üretilen stantlarınızı sizin isteğinizin de ötesinde bir titizlik ile çalışarak teslim ediyoruz.

 
 

Stant Uygulamalarımız

 

OCTANORM STANT

Mobil ve Modüler olarak tasarlanan, alüminyum konstrüksyon, sekizgen profil dikmeler ve 4mm mdf ile firmamıza ait özgün tasarımı ile fuar ve kongre organizasyonlarına sunduğumuz fonksiyonel ve ekonomik stand modelidir. En yaygın kullanımı oktanorm veya paket stand olarak tanınır. Sistemin yurt içi ve yurt dışında bir çok benzeri farklı ölçü ve kaliteleri mevcuttur.

AHŞAP STANT

Ahşap, sunta, mdf, suntalam, mdflam ve diğer malzemeler ile stand çözümleri üretiyor, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda alternatif çözümlerimizi boya, lake ve cila uygulamaları ile zenginleştiriyoruz.

MAXIMA STANT

Octanorm standın hemen hemen aynı özelliklerine sahip olan Maxima sistemde; Stand yüksekliği (fuar alanı izni ile) 6 metreye kadar çıkabilmektedir. İskeletini oluşturan profilleri kare kutucuklar biçimindendir. Ahşap imalat ürünler ile birlikte kullanılabilen bir sistemdir. Octonarmda kullanılan oval profilleri bulunmamaktadır. Daha çok düz, sade ve şık görünümlü olan stand konseptidir. Octonarm’ da olduğu gibi profile geçme panel ve profili giydirme panel montajı bulunmaktadır. Tercih edilen montaj şekli genellikle profili giydirme panellerdir. Eğer modern, etkileyici, prestijli ve aynı zamanda modüler bir stand çözümü arıyorsanız, Maxima tüm bu amaçlar ve daha fazlası için efektif şekilde kullanılabilen bir modüler profil sistemidir.

REFERANSLARIMIZ