Fuarcılık Hizmetleri

MSR Uluslararası Fuarcılık katılımcı firmalarına potansiyel müşteri odaklı çalışmaktadır.
 

MSR Uluslararası Fuarcılık olarak küresel ticaret sistemi içerisinde katılım sağladığımız organizasyonlarla, Türkiye pazarında hatta Uluslararası organizasyonlarımızla dünyada güçlü ve hareketli bir oluşum sergilemekteyiz.

Farkla kaynaklar, rekabetçi fiyatlar zamanında ulaşım ve bunun yanında her müşterinin ihtiyacına uygun çözümler bularak. Sürekli kendimizi ve yeteneklerimizi değişen ve gelişen ekonomide itibarımızdan bir şey kaybetmeden müşteri ihtiyaç ve memnuniyetine hatasız ve çözüm odaklı karşılık verebilmektir.

İş ahlakı ve değerleri ile takdir edilerek ismini güvenilirlik, müşteri memnuniyeti ve yeniliklerle eş anlamlı tutarak hayallerine ulaşmak isteyen diğer firmalara için model ve ilham kaynağı olmak.

Şirketimiz şu an yurtiçi ve yurtdışı fuar organizasyonu, firmalara kurumsal kimlik, katalog, broşür taslakları ve yine kurum, dernek ve kuruluşların toplantı ve organizasyon taleplerine cevap vermektedir.

Msr Uluslararası Fuarcılık olarak Merkezleri Mersin’de bulunan Akdeniz İhracatçı Birlikleri ( Akib ) ve Türk-Arap Ülkeleri İş İnsanları Derneği ( Turab ) ve Mersin Ticaret ve Sanayi Odası üyeliklerimiz mevcuttur.